Сьому медаль отримали українські спортсмени на Олімпіаді (фото, відео)

Перегляди: 14104

6 серпня Ілля Ковтун здобув сьому медаль для України на Олімпіаді-2024 в Парижі.

Про це повідомив спецкореспондент CBN Юрій Ілючек.

«Заробили наші хлопці гімнасти цю нагороду Іллі Ковтуна на брусах, срібну нагороду, де він навіть випередив олімпійського чемпіона в багатоборстві з Японії. Ця нагорода абсолютно заслужена», - зазначив Юрій Ілючек.

Як повідомляло CBN, Олег Верняєв ідеально відпрацював першу половину складної програми на брусах, але потім зірвався та впав на підлогу. У результаті з українця зняли бали за цю помилку, він опинився на останньому місці.

Анна Рижикова фінішувала другою на дистанції 400 метрів у втішних забігах та пройшла до півфіналу. Легкоатлет Олександр Погорілко фінішував третім, але не пройшов до півфіналу.

Також невтішні результати були й в інших спортсменів. Веслувальниця Вікторія Ус не пройшла до півфіналу в слаломі у каяк-кросі. Павло Коростильов зайняв 5 місце в стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів. Тетяна Сова поступилася спортсменці з Індії та завершила змагання з вільної боротьби вагою до 68 кг.