Спортсменки з Кіровоградщини вибороли 6 золотих медалей на чемпіонаті з важкої атлетики

Перегляди: 104

У місті Луцьк на чемпіонаті України з важкої атлетики дві спортсменки з Кіровоградщини здобули 6 золотих медалей.

Про це повідомила Кіровоградська ОВА у Telegram.

З 23 по 27 квітня у місті Луцьк проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Поліна Кононченко з Кіровоградщини виборола три золоті медалі, підняла норматив майстра спорту України міжнародного класу та стала чемпіонкою України вагової категорії до 55 кілограм.

Ще одна наша спортсменка Дарʼя Шестель виборола три золоті медалі в ривку, поштовху і сумі двоборства та стала чемпіонкою України.

Готували спортсменок тренери-викладачі Вʼячеслав Жуков, Вікторія Агаметова та Володимир Іващишин.

Як повідомляє Федерація важкої атлетики України, в командній першості серед жінок переможницею стала команда Луганської області. Друге місце посіла команда Закарпатської області, третє - Донецька область.

Серед чоловіків перше місце посіла команда Хмельницької області, друге - Донецька область, третє - Львівська область.