Троє студентів кропивницьких вишів отримуватимуть президентську стипендію
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_2024-03-26_12-45-22.1000x700.jpg)
Троє студентів університетів Кіровоградщини отримуватимуть академічну стипендію Президента України.
Про це повідомила Кіровоградська обласна рада у Facebook.
Студенти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та Центральноукраїнського національного технічного університету отримуватимуть академічну стипендію Президента України у ІІ семестрі.
Згідно з наказом Міністерства освіти України, стипендію отримуватимуть: студентка ЦДУ імені Володимира Винниченка Дар’я Кучеренко, студент ЦНТУ Олег Заступайло, студентка ЦНТУ Анна Мельник.
Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України та аспірантам, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.
Анна Мельник
Олег Заступайло
Дар’я Кучеренко