У 57 бригаді спростовують інформацію про знущання з військових

Перегляди: 103
Фото з відкритих джерел

Інформацію про знущання з військових спростовують у 57 окремій мотопіхотній бригаді.

Про це повідомляє 57 окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка у Facebook.

«Нещодавно в соціальних мережах, зокрема інформаційних ресурсах "Суспільне Кропивницький", з'явилася інформація, в якій йдеться про нібито побиття та знущання з військовослужбовців у 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка. Хочемо підкреслити, що ці твердження є абсолютно безпідставними та не відповідають дійсності», - йдеться у повідомленні.

Також у заяві йдеться, що військовий системно уникав служби у лавах ЗСУ. Командування бригади вважає, що це спроба приховати небажання служити у війську. Зазначається, що чоловік вже двічі самовільно покидав підрозділ, останній раз це сталося у грудні 2024 року.

Як повідомляло Суспільне Кропивницький, військовий з Кіровоградщини заявив про побиття воїнів у бригаді.

За словами чоловіка, такі правопорушення відбувалися з травня 2024 по січень 2025 року. Військовий зазначає, що дійсно самовільно покидав розташування підрозділу, проте вперше це сталося через відмову зі сторони командування у лікуванні. Другий випадок стався, коли чоловік все ж повернувся у розташування військової частини, проте побиття бійців не припинилося, також військовому почали погрожувати за те, що він покинув підрозділ, тому чоловік знову самовільно покинув бригаду. Військовий повідомив, що звернувся до правоохоронців.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

ССО РЕКРУТИНГ