У Кропивницькому оголосили переможців конкурсу «Дитина року»

Перегляди: 298
Фото: Кропивницька міськрада

У Кропивницькому 30 травня підбили підсумки міського конкурсу «Дитина року».

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Під час заходу оголосили імена лауреатів міського конкурсу «Дитина року». Нагородження відбулося в кількох номінаціях.

445170538_859437822892857_8371038247534496885_n 
Щорічні дипломи міського конкурсу «Дитина року» в номінації «За досягнення в навчанні» отримали:

Володимир Веремій - учень «Ліцею «Європейська освіта» Кропивницької міської ради», переможець всеукраїнських учнівських олімпіад з історії;

Єлисей Сімокоп - учень ліцею «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради, наймолодший українець, який здобув знання з англійської мови на рівні С2;

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Михайло Скічко, - учень «Ліцею «Науковий» Кропивницької міської ради», переможець всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, математики, фізики, інформатики.

Диплом міського конкурсу «Дитина року» в номінації «За науково-технічні досягнення» отримала Ксенія Луньова - учениця «Ліцею нових технологій навчання» Кропивницької міської ради», у галузях робототехніки, математики та інформатики.

Дипломами міського конкурсу «Дитина року» у номінації «За творчі досягнення» нагороджені:

Максим Полтавчук - учень Музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса, відділ духовних інструментів;

Ангеліна Стукаленко - учениця музичної школи №4 міста Кропивницького, відділ народних інструментів.

Дипломи міського конкурсу «Дитина року» в номінації «За спортивні досягнення» отримали:

Єгор Бугаєнко - чемпіон Європи з таеквон-до ІТФ, вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2, тренує спортсмена заслужений тренер України Ігор Зюнзя;

Даниїл Княгницький - вихованець спортивного клубу «Борець», чемпіон України з бразильського джиу-джитсу;

Артур Погребняк - учень «Ліцею «Науковий» Кропивницької міської ради», призер чемпіонату Європи і світу з бойового самбо;

Дипломом міського конкурсу «Дитина року» в номінації «За розвиток дитячого громадського руху» відзначений Максим Бевз - учень ліцею «Європейська освіта» Кропивницької міської ради», волонтер, має власний блокпост підтримки Збройних Сил України.

445735302_859438406226132_9213990319723382773_n Подяки міського конкурсу «Дитина року 2024» оголосили:

Єлизаветі Галімській - вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4 Кропивницької міської ради», чемпіонці Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та юнаків;

Іллі Ковальчуку - учню «Ліцею «Мрія» Кропивницької міської ради, переможцю всеукраїнських конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук;

Івану Коміну - учню «Ліцею нових технологій навчання» Кропивницької міської ради, переможцю Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

Роберту Кояві - учню «Музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса міста Кропивницького», інструментальний жанр фортепіано;

Анастасії Олійник - вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2;

Анастасії Римарь - учениці «Ліцею «Лінгвістичний» Кропивницької міської ради;

Катерини Федотової - учениці Дитячої школи мистецтв міста Кропивницького, клас фортепіано;

Костянтину Черевку - волонтеру, члену Кропивницької Молодіжної ради, учню «Ліцею «Європейська освіта»;

Вячеславу Шевченку - учню «Ліцею «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради, переможцю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Мета конкурсу - пошук талановитих дітей міста, що мають видатні інтелектуальні або фізичні здібності, незвичайні вміння, високий рівень досягнень у науці, спорті, творчості, громадській діяльності та мають відповідні відзнаки і нагороди.

Організатор міського конкурсу «Дитина року» - управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

У конкурсі могли взяти участь діти шкільного віку: учні загальноосвітніх навчальних закладів, представники творчих колективів, громадських організацій Кропивницької міської територіальної громади. За результатами експертної оцінки комісії конкурсу встановлюється 10 відзнак «Дитина року» у шести номінаціях.