У Кропивницькому попрощались із загиблим воїном
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_6_2024-04-16_13-59-57.1000x700.jpg)
У Кропивницькому провели в останню путь загиблого військовослужбовця Євгена Гончаренка.
Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.
Євген Гончаренко народився 1 серпня 1984 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 14, тепер ліцей «Лінгвістичний». Закінчив машинобудівний технікум, нині – Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ. Працював на підприємствах «Кіровоградграніт» та «Поліграфія».
Брав участь в антитерористичній операції впродовж 2015-2016 років. Нагороджений державною нагородою України - відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Після демобілізації працював на підприємствах «Кіровоградолія» та «Технополь».
У квітні 2022 року знову став до лав Збройних Сил України. Служив на посаді номера обслуги механізованого відділення.
Євген Гончаренко загинув 9 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Красноторка Краматорського району Донецької області.