У Кропивницькому районі браконьєри виловили раків на понад 70 тис. грн
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_1_2024-06-11_10-10-07.1000x700.jpg)
Правоохоронці затримали двох чоловіків, які незаконно виловлювали раків та завдали збитків екосистемі на 76 636 грн.
Про це повідомив Кіровоградський рибоохоронний патруль у Telegram.
9 червня 2024 року о 15:30 при проведенні рибоохоронного рейду на річці Боковенька в районі села Іванівка, Кропивницького району, виявили двох громадян, які ловили раків «волоком», загалом виловили 23 раки. Завдана шкода - 76 636 грн.
Волок вилучили працівники рибоохоронного патруля, раків випустили у природне середовище в живому, неушкодженому стані.
На браконьєрів склали 2 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, колючим знаряддям лову забороненим методом багріння, сіткоснастевих та інших заборонених знарядь лову).