У Кропивницькому ветеранам та сім'ям загиблих військових вручили сертифікати на придбання житла (фоторепортаж)

Перегляди: 76

17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла.

Перед початком офіційної частини заходу присутні вшанували загиблих військових хвилиною мовчання, після чого перейшли до вручення сертифікатів.

Сертифікати вручили ветеранам: Роману Баркару, Антону Богачу, Роману Бугаєвському, Віктору Васалатію, Сергію Гордієнку, Олексію Данілову, Михайлу Дроботенку, Сергію Ільчуку, Віктору Ковбасі, Едуарду Кожухару, Сергію Волотку, Михайлу Козакову, Денису Кривенку, Владиславу Лозовському, Дмитру Макарову, Родіону Мирошніченку, Максиму Олівчику, Станіславу Окольнічому, Олександру Пантюхіну, Андрію Маркір'єву, Сергію Проніну, Олександру Рижкевичу, Геннадію Тамулевичу, Івану Ткаченку, Олегу Ткаченку, Миколі Кургану, Вадиму Федорову, Ігорю Любарському, Івану Яремчуку та Володимиру Виноградову.

Також сертифікати отримали рідні загиблих воїнів, а саме: Олексій Могнягул - син загиблого Івана Могнягула, Яна Кабанова - донька загиблого Василя Кабанова, Дар'я Куртушан - донька загиблого Олега Куртушана та Наталія Ткаченко - донька загиблого Олександра Ткаченка.

На це спрямували понад 85 млн грн з державного бюджету.

Нагадаємо, що сертифікати на придбання житла для ветеранів та членів сімей загиблих воїнів є формою державної підтримки, яка дозволяє їм отримати грошову компенсацію для купівлі житла. Ці сертифікати передбачені у «Плані стійкості України», як частина «Політики героїв».

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.

17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 17 липня у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький ветеранам та членам сімей загиблих воїнів вручили сертифікати на придбання житла. 

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

ССО РЕКРУТИНГ