У понад сотні шкіл Кіровоградщини вже пролунав останній дзвоник 

Перегляди: 265

У Кіровоградській ОВА підбили підсумки навчального року, у 107 школах вже пролунав останній дзвоник.

Про це директорка департаменту освіти та науки Кіровоградської ОВА Ельза Лещенко розповіла на брифінгу.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

«Сьогодні, 30 травня, у 104 шкіл - останній дзвоник. У нас також вже пролунав останній дзвоник 24 травня у трьох школах. Завтра в основному буде останній дзвоник у всіх школах області і України, 56,4% - це 245 шкіл», - повідомила директорка департаменту.

Решта шкіл залежно від навчальної програми, та рішення керівництв навчальних закладів, поступово закінчать навчальний процес до 28 червня.

На НМТ цьогоріч є три обов'язкові предмети, четвертий предмет абітурієнти можуть обирати на вибір. Переважно в області абітурієнти обирали четвертим предметом англійську мову, біологію та географію.

Також за результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук Кіровоградська область має 49 призових місць, та посіла третє місце за результативністю після Києва та Дніпропетровської області.

У 12 громадах запрацюють 72 пришкільні літні табори. У Пантаївській, Петрівській, Знам'янській, Піщанобрідській, Гайворонській, Маловисківській, Кропивницькій, Голованівській, Мар'янівській, Онуфріївській, Гурівській та Рівнянській громадах табори запрацюють у 100% шкіл.