У Приютівській громаді попрощались із загиблим воїном, якого вважали зниклим безвісти
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/438120403_746100444341785_803767343054771254_n.1000x700.jpg)
У Приютівській громаді провели в останню путь загиблого військовослужбовця Олександра Горбаня, якого з 2023 року вважали зниклим безвісти.
Про це повідомила Приютівська громада у Facebook.
В останню путь провели старшого солдата, сапера 33-річного Олександра Горбаня, який загинув під Бахмутом на Донеччині.
Олександр народився 15 березня 1990 року у Новоселівці, навчався у Новоселівській загальноосвітній школі, після її закінчення вступив до Олександрійського ПТУ № 7, де здобув кваліфікацію зварювальника. Після закінчення середньо-спеціального навчального закладу проходив військову службу за контрактом у Кропивницькому.
З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році пішов за контрактом до штурмової бригади «Азов», у якій був старшим солдатом, сапером. Загинув Оленсандр Горбань 27 серпня 2023 року. Довгий час вважався зниклим безвісти.
Сьогодні, 22 квітня 2024 року, односельці, мешканці з навколишніх сіл, громади, побратими, близькі та знайомі віддали шану загиблому. Поховали військового Олександра Горбаня на місцевому кладовищі у Новоселівці.