У Приютівській громаді провели в останню путь військового
03.05.24 (15:35) -
Перегляди:
348
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_3_2024-05-03_15-40-27.1000x700.jpg)
У Приютівській громаді провели в останню путь військовослужбовця Олександра Покотилова.
Про це повідомила Приютівська громада у Facebook.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Прощання із 54-річним Олександром Покотиловим відбулося 3 травня у селищі Приютівка. Жителі громади, представники місцевої влади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню путь воїна.
З середини 2021 року молодший сержант Олександр Покотилов боронив Донеччину на авдіївському напрямку. У 2022 році отримав тяжке поранення. З середини квітня 2024 року проходив реабілітацію. Вчора, 2 травня, серце Олександра Вікторовича раптово зупинилося.