У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців (фото)

Перегляди: 131
Фото: Фейсбук-сторінка Сергія Цобенка

У Ємилівці Голованівьскої громади запрацював підрозділ добровільної пожежної охорони.

Про це повідомив Голованівський селищний голова Сергій Цобенко у Facebook.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Підрозділ запрацював завдяки співпраці громади та бізнесу. Ємилівське ХПП виконало ремонт приміщення відповідно до вимог пожежної служби. Голованівська громада взяла будівлю в оренду та розмістила там пожежників.

У підрозділі працюватимуть п’ять підготовлених вогнеборців і п’ять водіїв. Вони забезпечені пожежно-рятувальним автомобілем та професійним спорядженням для оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Новий підрозділ дозволить швидше надавати допомогу жителям Ємилівки та навколишніх населених пунктів.

У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців У селі Голованівської громади відкрили загін пожежників-добровольців

ССО РЕКРУТИНГ