У Суботцівській громаді попрощались із загиблим воїном
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/436430036_3793362827653264_8720660756000075621_n.1000x700.jpeg)
Учора, 12 квітня, у селі Богданівка Суботцівської громади попрощались з Артемом Новохацьким.
Про це повідомила Суботцівська громада у Facebook.
Артем Новохацький народився 9 листопада 1989 року у селі Богданівка. Навчався у Богданівській ЗОШ № 1 імені Ткаченка. У 2004 році вступив на навчання до професійно-технічного училища № 12 у місті Знам’янка.
Протягом 2009-2010 років Артем проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Після проходження строкової служби Артем повернувся до професії та працював оглядачем вагонів у локомотивному депо у Знам’янці.
У 2020 році прийняв рішення вступити на контракту службу. 21 березня 2024 року Артем відправився захищати Україну на Луганському напрямку. 8 квітня 2024 року, поблизу села Новоєгорівка Сватівського району Луганської області, Артем Новохацький загинув.