Українські тенісистки перемогли в першому раунді на Олімпіаді-2024 (фото, відео)

Перегляди: 207

Українські тенісистки Марта Костюк, Даяна Ястремська та Еліна Світоліна пройшли до другого раунду на Олімпіаді-2024.

Про це повідомив спецкореспондент CBN Юрій Ілючек.

«Вболівав сьогодні активно за наших дівчат на Roland-Garros. Підтримували, принесли всім трьом дівчатам перемогу», - розповів Юрій Ілючек.

Спецкореспондент поділився результатами українських спортсменів на змаганнях.

Дзюдоїст Богдан Ядов в 1/8 фіналу поступився монгольському спортсмену в категорії 66 кілограмів.

Сергій Куліш не пройшов кваліфікацію в стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів.

Маргарита Песоцька пройшла до 1/16 фіналу в настільному тенісі.

Дебютант Олександр Желтяков показав 24 результат у плаванні на спині на дистанції 100 метрів та не пройшов кваліфікацію.

Ігор Хмара та Станіслав Ковальов не змогли одразу потрапити до медальних заїздів, тому спортсмени виступлять у втішних заїздах на легких парних двійках в академічному веслуванні.

Яна Беломоіна в маунтенбайку, Поліна Бугрова в бадмінтоні та Вікторія Ус у веслувальному слаломі не пройшли до фіналу.

Тенісистка Ангеліна Калініна через хворобу не змогла вийти на поєдинок.

Українська тенісистка Еліна Світоліна у другому раунді одиночного турніру змагатиметься з американкою Джессікою Пегулою. Марта Костюк - з французькою тенісисткою Кларою Бюрель. Даяна Ястремська - з колумбійською тенісисткою Камілою Осоріо. Також Марта Костюк та Даяна Ястремська у першому раунді парного турніру змагатимуться з польськими тенісистками Магдою Лінетт та Алісією Росольською.