В Олександрівській громаді легковик врізався в огорожу: двох чоловіків госпіталізували
22.06.26 (10:52) -
Перегляди:
114
В Олександрівській громаді Кропивницького району легковик врізався в огорожу, унаслідок чого травмувалися двоє чоловіків.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Кіровоградській області.
Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 21 червня у селищі Олександрівка Кропивницького району. За інформацією рятувальників, легковий автомобіль врізався в огорожу приватного домоволодіння. Унаслідок аварії травмувалися водій та пасажир.
Пасажир зміг самостійно вибратися з понівеченого автомобіля, а водія деблокували рятувальники та передали медикам. Працівники екстреної медичної допомоги госпіталізували обох постраждалих.
Як повідомляло CBN, в Олександрійському районі надзвичайники врятували жінку після ДТП.