В Олександрівській громаді легковик врізався в огорожу: двох чоловіків госпіталізували

Перегляди: 114
Фото: ГУ ДСНС Кіровоградської області.

В Олександрівській громаді Кропивницького району легковик врізався в огорожу, унаслідок чого травмувалися двоє чоловіків.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Кіровоградській області.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 21 червня у селищі Олександрівка Кропивницького району. За інформацією рятувальників, легковий автомобіль врізався в огорожу приватного домоволодіння. Унаслідок аварії травмувалися водій та пасажир.

Пасажир зміг самостійно вибратися з понівеченого автомобіля, а водія деблокували рятувальники та передали медикам. Працівники екстреної медичної допомоги госпіталізували обох постраждалих.

Як повідомляло CBN, в Олександрійському районі надзвичайники врятували жінку після ДТП.

ССО РЕКРУТИНГ