Включення земель селища Нового до меж обласного центру погодили у Кропивницькому

Перегляди: 142
Фото: Кропивницька міськрада

Кропивницька міська рада погодила включення земель селища Нового до меж обласного центру.

Про це повідомила Кропивницька міська рада у Facebook.

Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Кропивницького погодила міська рада на своєму засіданні сьогодні, 28 травня. До меж Кропивницького будуть приєднані землі селища Нового і загалом площа території Кропивницького складатиме 11344,23072 гектара.

Для обласних центрів такі рішення ухвалює Верховна Рада України, тож процес тривалий. Розроблений проєкт рішення мають погодити обласна рада, Кабінет Міністрів України та затвердити парламентарі. Після встановлення Верховною Радою України нових меж Кропивницького міська рада направить до Кабінету Міністрів України подання щодо ліквідації селища Нового у зв’язку із включенням всієї його території до складу міста та виключення селища Нового з облікових даних.

Як зазначається, рішення має на меті створення повноцінного життєвого середовища, сприятливих умов територіального розвитку Кропивницького, забезпечення ефективного використання потенціалу його території із збереженням природних ландшафтів та історико-культурної цінності.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua