З Кіровоградщини видворили громадянина Молдови
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/primusove-vidvorennya-r.moldova_2_23.05.2024.1000x700.jpg)
З Кіровоградщини громадянина Республіки Молдова, який ухилився від самостійного виїзду, примусово видворили міграційники.
Про це CBN повідомили у Центрально-південному міжрегіональному управлінні Державної міграційної служби.
Затримали 48-річного іноземного громадянина, який умисно ухилявся від виїзду, працівники Новоукраїнського сектору ЦПМУ ДМС. В Україну уродженець Молдови прибув у приватних справах у 2018 році. Після закінчення безвізового строку перебування документи, аби легально проживати, не оформив. У травні 2019 року міграційники притягнули порушника до адміністративної відповідальності та прийняли рішення про примусове повернення, чоловік його не виконав.
Цього разу стосовно громадянина Молдови у Новоукраїнському секторі прийняли рішення про його примусове видворення. Окрім того, міграційники заборонили іноземцю в'їзд в Україну протягом наступних 5 років. Наразі чоловіка доправили до Пункту пропуску Могилів-Подільський» для відправлення до Молдови.