З російського полону визволили шістьох захисників із Кіровоградщини

У межах масштабного обміну полоненими між Україною та росією, який тривав із 23 по 25 травня, повернули ще шістьох жителів Кіровоградщини.
Олег Величко — житель села Ганно-Требинівка, захисник Маріуполя. Перебував у полоні три роки. Про його повернення повідомила Устинівська громада.
Віталій Заболотній — уродженець села Мала Вільшанка. Був стрільцем-снайпером у 3 десантно-штурмовому батальйоні. Зник безвісти у жовтні 2024 року поблизу Парасковіївки. Повернувся додому з полону в межах цього ж обміну, інформує Голованівська райдержадміністрація.
Леонід Нєгара — служив у Маріуполі. Востаннє виходив на зв’язок 19 березня 2022 року, коли його підрозділ відходив на «Азовсталь». Провів у полоні понад три роки. Про його звільнення повідомили на Facebook-сторінці «Газета "Новоукраїнські новини"».
Ігор Люлько — військовий з Кропивницького. Потрапив у полон у жовтні 2023 року, раніше вважався зниклим безвісти. Служив у 9 стрілецькому батальйоні.
Інформацію про звільнення з полону ще чотирьох захисників оприлюднювали у списках звільнених з полону:
Ян Бердар — військовий зі Знам’янки, боєць 36 морської бригади. У полоні перебував три роки.
Олексій Кисилиця — із села Червонокостянтинівка Петрівської громади. Служив у 41 окремій механізованій бригаді. До полону потрапив у квітні 2024 року.
Як повідомляло CBN, також звільнили щонайменше 11 жителів Кіровоградщини: 23–25 травня з російського полону повернулися Сергій Чмир із Голованівського району, Максим Курилов зі Знам’янської громади, Микола Нескороденко з Попельнастівської громади, Олексій Ткач зі Світловодської громади, Анатолій Босько з Кропивницького, Сергій Маштега із Суботцівської громади, Андрій Непоменко, Ярослав Щербак з Кропивницького, Юрій Товмаченко з Новоукраїнки та Олександр Гуржій з Олександрії.