За розюрювання прибережної смуги Південного Бугу судитимуть жителя Голованівського району

Перегляди: 104
Фото ілюстративне (Wikipedia)

Судитимуть жителя Голованівського району, який розорав прибережну захисну смугу річки Південний Буг.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя одного з селищ району за фактом самовільного заняття земельної ділянки в охоронній зоні (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Як повідомляло CBN, чоловік спецтехнікою розорав прибережну захисну смугу річки Південний Буг поблизу села Сабатинівка Благовіщенської громади. Таким чином він самовільно зайняв 4 га земель в охоронній зоні, чим спричинив збитки навколишньому середовищу.

Відповідно до санкції вищевказаної статті КК України обвинуваченому загрожує позбавлення волі до двох років.

ССО РЕКРУТИНГ