Забруднення повітря: яка ситуація на Кіровоградщині
![](https://cbn.com.ua/files/resized/blog/photo_1_2025-02-13_14-09-45.1000x700.jpg)
За результатами перевірок якості повітря у Кропивницькому, перевищення кількості забруднюючих речовин не виявили.
Про це повідомила Кіровоградська ОВА у Facebook.
Станом на 13 лютого 2025 року спеціалісти Центру провели додаткові вимірювання якості повітря у місцях масового перебування жителів Кропивницького. За результатами перевірки, перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин не виявлено.
Моніторинг повітря у місті та області продовжують проводити протягом дня. У разі погіршення ситуації населення поінформують.
Фахівці Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України щоденно здійснюють моніторинг стану атмосферного повітря. Двічі на добу вимірюють показники: діоксиду азоту, сірчистого ангідриду, пилу, сажі, формальдегідів та оксиду вуглецю.
Як повідомив Укрінформ, 13 лютого у Києві утримується високий рівень забрудненості повітря у зв'язку з підвищенням концентрації завислих речовин. Погіршення якості повітря зафіксували вранці 12 лютого.
Також як раніше повідомляли інформація про забруднення над Україною не відповідає дійсності. Адже інтернет-сервіс Ventusky, на якому показувало забруднення не володіє інформацією про справжній стан повітря в Україні. Сайт показує забруднення навколо підприємств, які вже давно не працюють, чи є окупованими росією.