Пресконференція ГО «Флора» про екологічні зміни в громадах Кіровоградщини та Миколаївщини (трансляція завершена)

Перегляди: 211

Громадська організація “Флора” провела пресконференцію про екологічні зміни в громадах Кіровоградщини та Миколаївщини.

«5 координаторів Кіровоградської та 5 координаторів Миколаївської області впроваджували екологічні зміни в своїх громадах! Вони провели ряд інформаційних заходів, координували локальну спільноту екоактивістів, налагоджували діалог та співпрацю між активними мешканцями громади та місцевою владою. Зробили дуже багато різноманітної роботи, і готові розповісти про свої перемоги та невдачі, про свої кардинальні зміни та діяльність. Громадська організація "Флора" підтримувала роботу координаторів як на експертному, так і на матеріальному рівнях», - повідомили у громадській організації.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Проєкт реалізується ГО «Флора» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди та думки, викладені у матеріалі, належать виключно ГО «Флора».

Спікери: Мунтян Ірина - керівник проєкту, заступник виконавчого директора; Охріменко Катерина - координатор екологічних кампаній у Бобринецькій громаді; Савченко Альона - координатор екологічних кампаній у Мостівській громаді.