fbpx
Четвер, 18 Серпня

CBN час від часу запускає спеціальні проекти, кожен з яких присвячений якійсь глобальній темі. Щоб читачам було зручніше, ми збираємо на цій сторінці посилання на всі спецпроекти агенції.

Буенос-Айрес-2018. З 6 по 18 жовтня 2018 року в Буенос-Айресі тривали треті літні юнацькі олімпійські ігри. Учасники змагань – юні атлети віком від 15 до 18 років з 206 країн світу, які розігрують 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни). Спортивний оглядач CBN Юрій Ілючек знаходився на іграх й інформував про їх перебіг.

Томос і Кіровоградщина. 15 грудня 2018 року в Софійському соборі Києва відбувся об’єднавчий собор. Перед собором самоліквідувалися Українська автокефальна православна церква та Українська православна церква Київського патріархату. Ієрархи цих церков за участі двох ієрархів Української православної церкви Московського патріархату створили Православну Церкву України. Шляхом голосування новим предстоятелем обрали Епіфанія з титулом Митрополит Київський і всієї України.

9 січня 2019 року всі єпископи на синоді Вселенського патріархату поставили свої підписи під Томосом – документом, який надав Православній Церкві України автокефалію.

Президентські вибори-2019. 31 березня 2019 року в Україні – президентські вибори. На посаду глави держави претендують 44 кандидати.