Безсмертний: «У центрі дискусії про нову Конституцію мають бути інтереси Людини»

Оновлення Конституції України постало одним із ключових питань на шляху до утвердження та збереження суверенітету країни, оскільки розрив між людиною і державою досяг катастрофічної позначки. Важливість цього процесу мало хто розуміє, але будувати в країні дах, коли падають стіни – нелогічно.

Жителька Кіровоградщини виграла в лотерею 100 тисяч гривень

Жителька Устинівки Ольга Коваленко виграла у лотерею 100 тисяч гривень. Майже 19 років жінка намагалася упіймати вдачу за хвіст і нарешті їй це вдалося. Гроші планує витратити на погашення кредитів, які брала на лікування чоловіка.

Бізнес-вумен кропивницьким журналістам: «Місто маленьке. Ви ще пошкодуєте!»

Отакою була реакція працівниці офісу ТОВ «Максус Лізинг» на візит журналістів, які прийшли туди разом з потерпілим від шахрайських, як вони стверджують дій, названої фірми. Відмовившись щось пояснювати на камеру, вона намагалася погрозами витурити журналістів з приміщення, а коли не вдалося, то викликала поліцію…

Як, скільки і хто бере хабарі на Кіровоградщині

CBN проаналізував, скільки разів довелося повідомляти про хабарників за три з невеликим гаком місяці.

Які траси Кіровоградщини стануть рівними, і чи можна буде доїхати до Миколаєва через Возсіятське

Проблема дорожнього покриття особливо гостро постає влітку: це і сезон будівельних та ремонтних робіт, та й розпал відпусток, коли люди подорожують. Але ж частину повноважень служба автомобільних доріг передала облдержадміністраціям.

Новини