Всеукраїнська пресконференція: Послуга раннього втручання в Україні та Кропивницькому (трансляція завершена)

Перегляди: 925

Раннє втручання це комплексна послуга допомоги родинам, що виховують дітей до чотирьох років. Команда раннього втручання підтримує та супроводжує сім‘ї з малечею, в якої є порушення розвитку або існує ризик, що вони з‘являться. Комплексність підходу полягає у злагодженій роботі психолога, логопеда, лікаря (зазвичай педіатра або дитячого невролога), фахівця соціальної роботи та, фізичного терапевта. Вони діляться досвідом та спостереженнями. У подальшому з родиною взаємодіє один фахівець (тобто первинний провайдер послуги), який за потреби консультується з іншими колегами.

Послугу раннього втручання надають відповідно до пріоритетів родини, регулярно, протягом тривалого часу та використовує можливості розвитку дитини в природному середовищі. Команда фахівців включно з директоркою КП «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» Лілією Місюнею, працює разом з батьками в партнерстві.

Ви є у Telegram? Підпишіться на наш телеграм-канал, там ми часто повідомляємо те, про що на сайті не пишемо: https://t.me/cbnua

Спікерка заходу: директорка Комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у м. Кропивницькому ради» Лілія Місюня (099 9211339, kzrebcentr@ukr.net)