На Кіровоградщині для участі в ЗНО зареєструвалися 7894 учасники

Торік їх було 5737

0
215
кількість переглядів

На Кіровоградщині для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалися 7894 учасники, це більше, ніж у минулому році, майже на дві тисячі.

Про це під час наради з питання організації ЗНО на території області в ОДА сьогодні, 7 травня, повідомив директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов, передає кореспондент CBN.

На території області визначили 35 навчальних закладів, що працюватимуть як пункти тестування. Пункти тестування створені на території Кропивницького, Знам’янки, Світловодська, Новомиргорода, Долинської, Олександрії, Голованівська, Новоукраїнки, Благовіщенського.

Найбільш популярними, як і в минулому році виявились такі предмети: українська мова і література, історія України, математики, біологія, англійська мова.

«Ми виходимо на головну подію року для випускників загальноосвітніх шкіл, закладів професійно-технічної освіти, випускників минулих років, і, у цьому році, – студентів вищих навчальних закладів першого – другого рівнів акредитації. З 2002-гт почались пілотні тестування, з 2006 року це стало на офіційному рівні. За цей період ми бачимо, що винятково за рівнем знань учасники отримують можливість стати студентами вишів», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Нагадаємо, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Кіровоградщині біля кожного з понад 30 пунктів на дев’яти територіальних одиницях чергуватимуть патрульні.