Прокуратура стверджує, що кропивничанин тричі вдарив депутата міськради

Триває слідство

0
992
кількість переглядів

Житель Кропивницького Олексій Пашковський тричі вдарив депутата міськради Анатолія Ларіна 24 червня.

Про це йдеться в офіційному повідомленні прокуратури області, текст якого має CBN.

«Інцидент мав місце 24 червня 2018 року між приватною особою та депутатом біля адвокатського офісу останнього. 39-річний чоловік наніс три удари кулаком в область грудної клітини депутата», – сказано в повідомленні.

Пашковському оголосили підозру за ч. 2 ст. 350 КК України (погроза або насильство щодо службової особи). Слідство триває. Досудове розслідування здійснює Кропивницький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в області.

Нагадаємо, між кропивничанином Олексієм Пашковським та депутатом міськради, адвокатом Анатолієм Ларіним стався конфлікт. Ларін звинувачує Пашковського в побитті та погрозах, останній стверджує, що лише штовхнув депутата.

Як стверджує Пашковський, він обурився через рішення земельної комісії міської ради віддати ділянку в рекреаційній зоні під забудову. У земельній комісії міськради, до рішення якої апелював кропивничанин, конфлікт пояснили спробою маніпулювати громадською думкою.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.