У Кропивницькому знайшли цуценят з відрізаними головами і здертою шкірою (ФОТО)

Активісти написали заяву в поліцію

1068
кількість переглядів

На кручі в районі Полтавського ринку в Кропивницькому знайшли цуценят з відрізаними головами і знятою шкірою.

Про це сьогодні, 8 липня, на сторінці зоозахисної організації БІМ у Facebook написала активістка Катерина Дорош.

«Сьогодні о 14:10 мені зателефонував хлопець і сказав, що сусідська дівчинка, гуляючи в кручі біля їхнього будинку (район Полтавського ринку), знайшла дві відрізані голови цуценят. Цуценят, які жили у них у дворі з народження, – йдеться у дописі. – Я сказала терміново сфотографувати і викликати поліцію. Відразу виїхала туди. Опергрупа була вже на місці. Поки я їхала, хлопець сказав, що дівчинка з переляку не змогла згадати, де саме бачила голови, але вони знайшли труп одного цуценяти без голови і без шкіри на спині. Поки чекали слідчу групу, ми з хлопцем спустилися в кручу і знайшли ще два трупи, теж без голови і без шкіри на спині…»

За словами Дорош, вона розмовляла з місцевими. Ті розповіли, що шестеро цуценят жили у дворі, їх усі годували. Але раптом їх не стало. Їхня матір три дні їх шукає, спускається у кручу й гавкає.

Активісти написали заяву в поліцію.

Нагадаємо, правоохоронці встановили особу жінки, яка може бути причетною до отруєння собак у Кропивницькому. Це 46-річна безробітна та не судима мешканка обласного центру. Встановлено, що вона купувала лікарський препарат, який використовувала в якості отрути, в одній із аптек. Згодом додавала його до харчів, якими і підгодовувала безпритульних собак.

У рамках розслідування поліцейські перевірили аптечні заклади міста, де міг бути придбаний лікарський засіб, знайшли та опитали можливих свідків пригоди. До цієї роботи активно долучилися правозахисники та небайдужі містяни.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here