Райкович – Кокуленку: Анархії в місті не буде

Мер Кропивницького заявив, що підприємство «Ятрань» зводить магазин законно

1076
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович заявив Олегу Кокуленку, Ігорю Козубу та іншим активістам, які вимагають припинення будівництва торгового павільйону «Ятрань» біля магазину «Мелодія», що роботи ведуться у законному полі, під час зустрічі сьогодні, 2 серпня, передає CBN.

«У «Ятрані» є дозвіл на будівництво. Є законодавче поле. Я вам чітко сказав: я очільник цього міста. Якщо «Ятрань» порушує правила містобудування, вони повинні бути за це наказані. Якщо вони мають дозвіл, у законний спосіб повинні закінчити будівництво об’єкта. По-іншому не буде. Не буде анархії і диктатури пролетаріату або іншої диктатури. Ми будуємо демократичне суспільство», – наголосив Райкович і додав, як міський голова не може втручатися у розвиток фірмової торгівлі легальних підприємств.

Водночас мер нагадав активістам, що давно не керує «Ятранню».

«Я залишив підприємство на колектив працелюбних, порядних людей… Це не значить, що об нього можна ноги витирати і рушити все, що робиться. У тому числі і тут – в місці, про яке ви говорите», – заявив він.

Як повідомляло CBN, на м’ясокомбінаті працює більше 1600 кропивничан, а ще 600 – в системі фірмового продажу. «Ятрань» здійснює свою роботу в законодавчому полі: люди отримують легальну зарплату і повний соцпакет, а місто і держава – податки. Так, у минулому році підприємство заплатило 97,6 мільйона гривень податків.

Підприємство має усі дозвільні документи на будівництво фірмового павільйону, які отримало ще у 2011 році.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.