На Кіровоградщині знайшли альтернативу рідкому хлору для знезараження води

На Кіровоградщині не відчули всеукраїнську кризу через зупинку роботи «Дніпроазоту»

1287
кількість переглядів
Сергій Коваленко

Керівництво області вважає, що область не повинна бути залежною від роботи єдиного в Україні підприємства з виробництва рідкого хлору.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на прес-конференції в прес-центрі CBN сьогодні, 3 серпня, заявив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Він нагадав, що у липні через зупинку роботи «Дніпроазот» водоканали у всій країні опинилися під загрозою залишитися без засобів для знезараження води. Та владі спільно з ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вдалося зробити так, що споживачі не відчули цієї кризи. Кіровоградщина закупала рідкий хлор румунського виробництва.

«Та ми чітко розуміли, що поряд із системою очищення рідким хлором повинна бути альтернативна можливість. Наприклад, гіпохлорид натрію, який діє таким же чином, як і рідкий хлор», – зазначив Коваленко.

Наразі рідкий хлор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» використовує лише на етапі підготовки дніпровської води. Водоканали чотирьох міст обласного значення вже користуються гіпохлоридом натрію.

Нагадаємо, на Кіровоградщині розпочалася реалізація українсько-литовського проекту з розробки та встановлення системи автоматизації й диспетчерського контролю на ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.