На Кіровоградщині батько замореного голодом хлопчика виявився депутатом райради

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім

5958
кількість переглядів
Олександр Мольченко

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня правоохоронці, соціальні служби та медики Новоукраїнки об’єдналися, аби від рідних батьків урятувати чотирирічного сина.

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім.

Скільки дитина недоїдала – спеціалісти не беруться гадати. Чекають на результати обстеження.

Батьки хлопчика спочатку не пускали представників служби у справах дітей до будинку. Зайти вдалося аж після звернення до поліції та одержання санкції суду.

Батько хлопчика з Новоукраїнки, котрого привезли до лікарні в жахливому стані, – депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко.

На своїй сторінці у Facebook він заявив про тиск на нього та політичну розправу.

В одному з дописів ідеться про візит до нього представників служби у справі дітей. Наводимо його повністю зі збереженням орфографії та пунктуації: «Вчора, 09.08.2018 року, особи, що називалися працівниками Новоукраїнської міської ради за участі заступника голови, без рішення суду, без рішення своєї фейкової ради увійшли на приватизовану територію мого домоволодіння, намагалися виламати двері в будинку, “барабанили” по вікнах, вимкнули самовільно електропостачання, про що було зроблено заяву про злочин – (втручання в особисте життя та проникнення до чужого домоволодіння) до поліції. Відомості про злочин вчинений посадовими особами в ЄРДР не внесено. Сьогодні дійство продовжилося за участі “керівника поліції” матвійчук та інших “посадових” осіб міста Новоукраїнка Кіровоградської області. Наразі дитина знаходиться в лікарні під наглядом лікарів. Мені та дружині невідомо хто, не відомо з яких підстав, без рішення суду заборонено бачити нашу дитину. Інші троє дітей дома. Стан дітей наляканий. Наразі ремонтую вхідні двері в будинок, які виламали “працівники поліції”. Дітей вивожу як найдалі. Сім’я має бути в безпеці. Та починаємо давити скотів. Усім друзям дякую за підтримку та допомогу. Цим питанням зайнялася спілка адвокатів міста Харків та інші знайомі правозахисники України. Пора знімати “царків” з небес. Усім гарного вечора. Олександр».

В іншому пості сказано про політичну розправу: «По відношенню до мене чиниться політична розправа. Олександр Мольченко Офіційна Сторінка».

Водночас «Кіровоградська правда» наводить розшифровку телефонної розмови з Мольченком, під час якої чоловік розказує про гарний апетит сина: «(…)Те, що дитина в такому стані була, дійсно є проблема, і ми не спростовуємо її. Дійсно, в частині ми винні, в тому, що дитина саме в такому стані. Ми дотягли вже дитину до такого стану, але що сталося з дитиною після того, як вона народилася, що сталося з дружиною після того, як вона народила дитину?… Жодний документ не підтвердив про те, що моя дружина хворіє на туберкульоз. На підставі цього вони тримали в лікарні, кололи якимись ліками…

(…)Дитина народилася абсолютно здорова. Без будь-яких вад, без будь-яких проблем, без будь-яких хвороб, без будь-яких там аномалій чи ще щось. Тобто, дитина не потребувала жодної медичної допомоги. (…)Дитина втрачає вагу, я вважаю, через наслідки того, що коли він народився, йому кололи якісь препарати. (…)Я вимагав, щоб звільнили цю медсестричку, яка незаконно тестувала якісь там медичні препарати на моїй дитині. Тобто, коли я прийшов, я помітив, як вона відразу почала ховати по кишенях шприци, коробки і все інше… Розумієте, я вважаю, що це сто відсотків наслідки того, що цю дитинку при народженні кололи, випробовували якісь медикаменти. Зараз це ідуть наслідки цього…

(…) Дитина дійсно хвора. Не тому, що вона там чи недоїдала чи недосипала. Повірте, мені, будь ласка, дитина їсть дуже добре. У дитини дуже добрий апетит.

(…) Тому що дитина їсть постійно. Постійно дитина їсть. Дитина їсть набагато більше навіть, чим їдять всі інші діти. У нас діти їдять три-чотири рази на день. Владик же їсть постійно. Через кожні півгодини він щось та й просить. То йому хлібчика дай, то йому те дай… Тобто, дитина постійно просила. Він все підряд їв, але сам організм не сприймає їжу…»

Малюк наразі перебуває в лікарні під наглядом медиків.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.