У Кропивницькому створять онлайн-карту небезпечних місць

Кожен може допомогти місту стати більш безпечним

896
кількість переглядів

Молодь Кропивницького запрошують у рамках проекту «Будь видимим/Be visible» взяти участь у створенні онлайн-карти «Кропивницький – безпечне місто для громади».

Проект реалізується у партнерстві з патрульною поліцією Кіровоградської області за підтримки Police Training Assistance Project – PTAP, розповіла CBN директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Ірина Ткаченко.

У «Хмарочосі» розраховують, що проект допоможе відповідним управлінням міськради та поліції побачити ті місця в Кропивницькому, де мешканці відчувають себе небезпечно.

Онлайн-карту створять протягом двох місяців. Долучитися до роботи можуть кропивничани, яким небайдужа безпека руху вулицями міста.

Крім того, в процесі створення першої в місті безпекової карти учасники проекту опанують методики картування та навчаться працювати з онлайн-картуванням.

Вся інформація про умови участі – на сторінці «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”» у Facebook.

Нагадаємо, що в липні у прес-центрі CBN презентували проект «Будь видимим», який передбачає підвищення безпеки пішоходів на вулицях міста за допомогою використання світловідбивних елементів (флікерів).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.