Чи готові ви підтримати ініціативу залишити будівлю на Дворцовій у Кропивницькому музпеду?

У Кропивницькому музпед не може платити за оренду

892
кількість переглядів

«Україна-Центр»

Редакція «УЦ» задала депутатам Кіровоградської облради одне запитання: «Чи готові ви підтримати ініціативу педагогів і студентів факультету мистецтв педагогічного університету залишити за собою історичну будівлю на Дворцовій (музпед)?»

Михайло Бевзенко, РПЛ:

– Музика не потребує перекладу, вона зрозуміла всім народам і поколінням. Музика реально може все. Навіть не віриться, що сьогодні її хочуть відібрати у нас, закривши кіровоградський музпед, точніше – перевести його в інший корпус, що рівноцінно закриттю. Моя позиція однозначна: цього допустити не можна. Я і наша фракція Радикальної партії Олега Ляшка докладемо всіх зусиль для того, щоб ця установа знаходилося там, де вона є! Щоб педуніверситет мав пільги з оренди (одна гривня за квадратний метр) будівлі музпеду і отримав фінансування на поліпшення матеріально-технічної бази.

Вадим Волканов, «Опоблок»:

– Звичайно, підтримаю і проголосую «за». Добре пам’ятаю, як зовсім молодим хлопцем я приїхав до Кіровограда і відправився в міський спорткомітет. А буквально поруч звучала музика з вікон музпеду. Музпед в центрі – це ще одна традиція нашого міста, яку ми так легко можемо втратити, а дуже не хотілося б.

Валерій Музичук, «Наш край»:

– Я знаю наш музпед. Розумію, що фінансово університету важко. Але ми, депутати, завжди по-людськи чинимо з організаціями, які опинилися в складних ситуаціях, йдемо їм назустріч. Чому не піти назустріч музикантам? Я завжди підтримував спорт і культуру. Ці два напрямки повинні розвиватися. Гімн України – це не тільки патріотизм, це ще й твір мистецтва, а значить, культура. Я підтримаю педагогів і студентів.

Сергій Хільченко, «Наш край»:

– Наша фракція однозначно за те, щоб музиканти залишилися в будівлі на Дворцовій, тому ми проголосуємо за зниження орендної плати, якщо таке питання буде винесено на сесію. Більш того, я готовий поговорити з колегами з інших фракцій і переконати їх підтримати проект рішення. В нашій фракції не сумнівайтеся, ми обов’язково проголосуємо.

Ірина Чемерис, «Самопоміч»:

– Однозначно я готова підтримати, але потрібно розглянути повністю це питання – чому підвищили орендну плату, якою вона була?.. Гарне приміщення, люди мистецтва повинні вчитися і працювати в хороших приміщеннях, це їх, напевно, надихає. Тому, звичайно, потрібно підтримати студентів, переглянути ці орендні ставки, принаймні, не збільшувати. Це ж наші діти, як ми можемо їх «виселити»?

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.