У Кропивницькому дітей та молодь запрошують до гуртка залізничного моделювання

Гурток надає необмежені можливості для створення мініатюр

868
кількість переглядів

Минулого року на базі кропивницької Станції юних техніків створили гурток залізничного моделювання. Таких гуртків в усій Україні лише два – у Києві і Кропивницькому. Їх «батьками» стали киянин Олександр Андрєєв та кропивничанин Володимир Цись, які розробили відповідну програму.

Як розповів CBN керівник гуртка, залізничне моделювання включає виготовлення масштабних залізничних моделей і вокзалів, залізничних шляхів, семафорів, відтворення у мініатюрі історичних станцій, створення моделей локомотивів і вагонів, а також навколишнього ландшафту – будинків, доріг, річок, озер, лісів, фігурок людей тощо.

«Це необмежені можливості для створення мініатюр і діорам», – зазначив Цись.

Вихованці гуртка отримують знання з географії, будівництва, електроніки, будови машин, управління залізницею, історії тощо. Для виготовлення моделей використовують природні матеріали.

Нагадаємо, у День міста у Кропивницький завітав Президент. Він зацікавився моделями, які створили гуртківці. Порошенко пообіцяв привезти у місто японського посла, який теж захоплюється залізничним моделюванням.

В СЮТі вважають, що після апробації та затвердження в міністерстві освіти, програмою зможуть скористатися позашкільні заклади усієї України.

СЮТ запрошує долучатися до роботи гуртка дівчат і хлопців, які цікавляться моделюванням.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.