У Кропивницькому судять догхантершу: спосіб знищення собак вона знайшла в Інтернеті

За словами судді, загинули шість собак. Зоозахисники стверджують, що мінімум 13

1073
кількість переглядів

Обвинувачена у жорстокому поводженні з безпритульними тваринами у Кропивницькому знайшла спосіб боротьби з обридлими собаками в Інтернеті.

Про це вона сказала під час підготовчого засідання в Кіровоградському районному суді сьогодні, 19 жовтня, передає кореспондент CBN.

Як розповіла жінка, через велику кількість агресивних собак вона не могла спокійно дістатися своєї оселі. Порадившись зі знайомими, зрозуміла, що ніхто вирішувати цю проблему в місті не збирається. Порятунок почала шукати в Інтернеті.

«Не отрута, звісно, я купувала ліки від туберкульозу. Від собак уже страждали члени моєї сім’ї – син і мама. Це безпритульні тварини, вони ніякої користі не несуть. Я не одна така, я рятувала свою сім’ю», – пояснила свій вчинок жінка.

Сторона обвинувачення вимагає для кропивничанки п’яти років тюрми з іспитовим строком, який визначить суд. Таке покарання передбачає тристороння угода між обвинуваченням, обвинуваченою і її захисником. Сторона захисту клопоче про іспитовий строк тривалістю один рік.

Нагадаємо, поліція встановила особу жінки, яка може бути причетною до отруєння собак у Кропивницькому. 31 липня Кіровський районний суд у Кропивницькому обрав їй запобіжний захід – домашній арешт.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here