Міста Кіровоградщини хочуть зробити розумними

Це дозволить зробити життя людей більш комфортним

666
кількість переглядів

Кіровоградська область у правильному напрямку розвиває відносини з Республікою Корея.

Про це на апаратній нараді сьогодні, 5 листопада, зазначив голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, повідомляє кореспондент CBN.

Він нагадав, що делегація відвідала міжнародну виставку BIXPO-2018, яка проходила у місті Кванджу, та провела результативну зустріч із керівництвом корпорації KEPCO стосовно співпраці у ядерній енергетиці, а також впровадження проектів «Розумного міста» на Кіровоградщині.

Голова ОДА відзначив, що KEPCO підписала угоду про передачу компанії Safeus Drone патенту на виготовлення дронів. Ця компанія місяцем раніше відкрила в обласному центрі на базі льотної академії представницький офіс та дослідницький центр.

На переконання Сергія Кузьменка, використання найсучасніших технологій є важливим елементом розвитку кожного міста, аби зробити життя людей більш комфортним.

«Smart Сity – це унікальна можливість для муніципальної влади мати більше інформації про потреби кожної людини, яка проживає в місті, бути більш ефективними в наданні послуг і, безумовно, оптимізація витрат на надання цих послуг», – сказав Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.