Воєнний стан можуть увести не на 60, а на 30 днів – ЗМІ

Порошенко вирішив змінити свій указ про воєнний стан

1409
кількість переглядів

Президент Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про ведення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.

Про це він заявив під час заяви на телебаченні щодо воєнного стану, передає «Українська правда».

«Рада національної безпеки і оборони рекомендувала сьогодні мені запровадити воєнний стан на 60 днів. Хочу оголосити своє рішення: я буду пропонувати парламенту запровадити воєнний стан на 30 днів», – сказав Порошенко.

Своє рішення він пояснив тим, що не хоче, щоб «воєнний стан жодним днем не накладався на початок передвиборчої кампанії».

«Щоб ні в кого з тих, хто про свою партію чи про свій політичний інтерес печеться більше, ніж про націю та український інтерес, зараз не залишилося жодних підстав для брудних політичних спекуляцій та інсинуацій», – сказав Порошенко.

Він підкреслив, що «воєнний стан триватиме 30 днів і завершиться в середині грудня».

Запровадити його планують з 28 листопада.

«Згідно з рішенням РНБО, ухваленим вночі, як президент і верховний головнокомандувач я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм указом запровадив воєнний стан на всій території України з 9 ранку 28 листопада», – сказав Порошенко.

Водночас, воєнний режим може бути скасований президентом достроково.

Нагадаємо, сьогодні ВР голосуватиме за введення воєнного стану в Україні.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.