Активіст з Кропивницького, що працював на «Батьківщину», пояснив, як опинився на форумі Порошенка

Каже, що поїхав туди з поваги

3089
кількість переглядів
Фото зі сторінки Сергія Таранюка у Facebook

Громадський активіст Ігор Козуб пояснив, що на форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», який проходив у Києві вчора, 29 січня, його запросили.

Погодився поїхати, адже поважає Порошенка як людину і як Президента, сказав він CBN.

«Виступ Президента був дуже потужний, – зазначив Ігор Козуб. – Я активно підтримував його позицію щодо декомунізації, отриманню томосу, українізації радіомовлення і телебачення. Навіть те, що 14 жовтня зробили Днем захисника вітчизни. Ціла низка моментів. І вважаю, що це його великий успіх. Для розбудови держави він дуже багато зробив. Тому оті всі його дії, які направлені на розбудову держави, армії, всі його державницькі кроки я підтримую. Так, і в нього є слабкі місця. Але зрозуміло, що не можливо все охопити. Тому я Петра Олексійовича поважаю як людину, як Президента і вважаю, що це людина, яка вже увійшла в історію. Я думаю, про декомунізацію, українізацію, томос пройде сто років – і будуть згадувати. Коли були минулі вибори Президента, я очолював обласний штаб партії “Батьківщина”. Я не розумію, чому Юлія Тимошенко не голосувала за томос, за воєнний стан. Є до неї питання».

Нагадаємо, на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко заявив, що знову балотуватиметься на цю посаду.

Президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.