Суд вирішив долю кропивничанки, яку обвинувачують у вбивстві доньки

Захист має 30 днів на апеляцію

0
1816
переглядів

До Олени Добродій, яку обвинувачують у вбивстві її доньки, застосують примусове лікування.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Ухвалу оголосив суддя Кіровського районного суду Кропивницького Володимир Поступайло сьогодні, 13 лютого, передає кореспондент CBN.

Прокуратура вимагала застосувати примусове лікування, захист стверджував, що доказів вини недостатньо. Суддя зачитав покази свідків, висновки експертиз та погодився з аргументами прокуратури, визнавши Олену Добродій винною у смерті доньки.

Враховуючи тяжкість захворювання підсудної, суспільну загрозу та базуючись на висновках психологічної експертизи, суд ухвалив лікувати її в умовах суворого нагляду.

Захист має 30 днів на апеляцію.

Нагадаємо, близько 10:00 8 грудня 2017 року 12-річна кропивничанка Катерина Добродій пішла нібито в школу з дому на вулиці Івана Богуна, 159 (Стара Балашівка), і не повернулася.

12 грудня поліцейські знайшли тіло Каті біля бази відпочинку «Рожевий слон» в Обознівці Кіровоградського району. Як повідомили згодом у поліції – зі слідами насильницької смерті, понад 70 ран. Правоохоронці порушили провадження за фактом умисного вбивства.

У злочині зізналася мати дівчинки. 13 грудня Олені Добродій офіційно оголосили про підозру.

У квітні 2018 року справу Олени Добродій направили до суду. Процесуальний керівник у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства дівчинки (п. 2, п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство) затвердив клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру.

Олексій Гора, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.