Міський голова Кропивницького проінспектував хід будівництва нового ЦНАПу (ФОТО)

«Прозорий офiс» нового ЦНАПу надаватиме понад 300 адмiнпослуг

642
кількість переглядів

Мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович проiнспектував хiд реконструкцiї нового Центру надання соцiальних i адмiнiстративних послуг.

З початку виконання робiт у липнi 2018 року будiвельники вже зробили чималий комплекс робiт, на третьому й четвертому поверхах вже встановили сигналiзацiю i перейшли до оздоблення примiщень, повiдомляє CBN з посиланням на сайт мiськради.

Нинi триває монтаж панорамних лiфтiв.

«Ми чiтко розписали календарний графiк виконання робiт, i на сьогоднi працюємо вiдповiдно до затвердженого плану, вiдставань фактично немає», – заявив начальник управлiння капiтального будiвництва Сергiй Бiлокiнь.

«Ми зробили все, щоб фiнансування будiвництва вiдбувалось вчасно. З цим збоїв немає, тому й будiвельники йдуть за графiком. На сьогоднi вони вiдсоткiв 40 робiт вже виконали. Мiська рада зробила все необхiдне, щоб затвердити в бюджетi необхiднi кошти i вчасно їх профiнансувати. Всi проплати на придбання необхiдних матерiалiв вiдбуваються вчасно. Фiнансування йде комбiноване, як iз державного бюджету, так i з мiського», – прокоментував побачене мiський голова на своїй сторiнцi у Facebook.

Перший етап створення ЦНАПу передбачає безпосередньо реконструкцiю примiщення та облаштування i технiчне забезпечення центру, другий – наведення ладу на територiї навколо будiвлi. Закiнчити будiвництво мають у жовтнi цього року.

Нагадаємо, що на побудову нового ЦНАПу у 2018 роцi з держбюджету видiлили 18 млн грн, загальна кошторисна вартiсть будiвельних робiт складає майже 50 млн.

В новому Центрi надання адмiнiстративних послуг, який створють у будiвлi кiбернетико-технiчного коледжу Кропивницького, надаватимуть вдвiчi бiльше адмiнпослуг. Якщо зараз кропивничани отримують 157 адмiнпослуг, то «Прозорий офiс» нового ЦНАПу надаватиме понад 300.

Кропивницькі художники можуть відзначити ювілей спілки у виставковому залі, який обіцяють розташувати на другому поверсі нового ЦНАПу.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.