Жарт Притули про халат співака з Кіровоградщини розлютив Мережу (ФОТО)

Андрій Хайaт (KHAYAT) - уродженець Знам’янки

4447
кількість переглядів

Після другого півфіналу Нацвідбору на «Євробачення» Мережа вибухнула обуренням.

Про це пише «Таблоїд».

Ведучий Сергій Притула розізлив загал своїм жартом про конкурсанта KHAYAT, якого раніше побили у метро. «Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!» – сказав Притула про червоний халат співака.

Ця фраза викликала багато засудження та звинувачень у тому, що такі «жарти» неприпустимі.

Одним із перших у мережі обурився журналіст «1+1» Дмитро Фурдак у Facebook: «Вважаю, Сергій Притула має вибачитися за своє відкрите виправдання і незасудження насильства щодо людей, “які виглядають не так, як усі”. Ведучий національного відбору на “Євробачення” висловився ницо, як гопнік: (звертаючись до учасника Хайята, який на сцені стояв у червоному плащі):

– Якщо ви так одягаєтесь у метро, то не дивно, що вас побили!

Це неприпустимо!»

«Притула зі своєю самооцінкою головного альфа-самця українського телебачення вже не вперше веде себе дуже по-хамськи, хоча багато кому подобається, діло смаку, і на бидло люди ведуться…» – пишуть коментатори.

«Притула в цьому році перегинає палицю зі своїм злим гумором. Який зовсім не смішний», – зазначають у Мережі.

Сам Сергій Притула у відповідь Дмитру Фурдаку записав відеокоментар, у якому й не подумав вибачатися. «Дмитре, ви працюєте на каналі, на якому дуже постібалися з Зіанджі. Не пам’ятаю, щоби ви вимагали зі свого керівництва вибачитися. Це по-перше. По-друге, я тут подивився ваші профілі, ви такі всі сладєнькі зібралися, між собою там цвіркотіть, чого ж ви мене тегаєте?”» – сказав він.

За результатами другого півфіналу Національного відбору на «Євробачення», що відбувся 16 лютого в Києві, до фіналу потрапили KAZKA, ANNA MARIA та Freedom Jazz.

Уродженець Знам’янки Андрій Хайaт (KHAYAT) до фіналу не пройшов.

Нагадаємо, KHAYAT жорстоко побили в київському метро. За словами співака, ніхто з пасажирів не намагався їм допомогти, незважаючи на те, що у вагоні перебували чоловіки у формі Нацгвардії.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.