У Кропивницькому побували ще одні іноземні спостерігачі за виборами (ФОТО)

31 березня в Україні відбудуться президентські вибори

924
кількість переглядів

7 березня представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), які працюватимуть у Кропивницькому та Черкасах, Маріам Ховеян та Мілош Стодіяновіч провели робочу зустріч з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем та секретарем міської ради Андрієм Табаловим.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Керівники міста поінформували міжнародних спостерігачів про те, що в Кропивницькому активно триває процес підготовки до роботи приміщень 122 виборчих дільниць. Вони поступово наповнюються всім необхідним для роботи: комп’ютерною технікою, меблями, телефонним зв’язком.

Для окружної виборчої комісії вже створені всі умови для роботи у штатному режимі. За словами Андрія Табалова, який очолює робочу групу з підготовки виборчих дільниць, проблеми в підготовці деяких дільниць є, але міська рада робитиме все можливе, щоб дільниці стовідсотково були підготовані до голосування.

Представники місії доповіли: вони працюватимуть у місті, щоб стежити за дотриманням виборчого законодавства під час виборчого процесу.

«Ми не приймаємо жодної сторони, – відзначив під час спілкування Мілош Стодіяновіч. – Ми стежитимемо за тим, щоб умови були рівними для кожного кандидата, і щоб не було ніяких зловживань на виборчих дільницях».

ENEMO розмістила в Україні 48 довгострокових та 320 короткострокових спостерігачів за виборами президента України. Свою роботу вони почали в січні 2019 року. Маріам Ховеян та Мілош Стодіяновіч також є довгостроковими спостерігачами і працюватимуть в обох регіонах до кінця другого туру виборів. Після їх закінчення опублікують звіт про спостереження, дані якого представлять Україні та міжнародній спільноті.

На завершення зустрічі Андрій Райкович запевнив спостерігачів у тому, що міська рада Кропивницького завжди готова до співпраці з представниками міжнародних місій.

Нагадаємо, 6 березня міжнародні спостерігачі Ніколай Добінські та Іван Макартур провели зустріч з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем та секретарем міської ради Андрієм Табаловим.

31 березня в Україні відбудуться президентські вибори.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.