Голова Кіровоградської облради поширив неправдиву інформацію про Порошенка

Чорноіваненко не зміг відрізнити фейк від правди

3259
кількість переглядів
Олександр Чорноіваненко

Голова Кіровоградської обласної ради та обласної організації «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко поширив неправдиву інформацію про Президента Петра Порошенка, передає кореспондент CBN.

Чорноіваненко запостив на своїй сторінці у Facebook посилання на слова лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про початок розслідувань OLAF (European Anti-Fraud Office) корупційної діяльності Президента Петра Порошенка. Інформація з’явилася ввечері 23 березня.

Вже зранку наступного дня у прес-службі представництва ЄС в Україні на запит видання «Європейська правда» повідомили: «OLAF підтверджує, що немає ніяких розслідувань, пов’язаних з Президентом України. У разі виникнення будь-якої інформації, яка може становити інтерес для розслідування, OLAF оцінить її в контексті наших звичайних процедур».

Водночас близько 16:00 Олександр Чорноіваненко знову поширив інформацію про розслідування, вже дублюючи текст з сайту «Гордон».

Нагадаємо, колишній журналіст, народний депутат Володимир Ар’єв провів відкриту зустріч на тему «Журналістське розслідування: у країні фейків» у Кропивницькому.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.