Полiцiя спростувала інформацію, що родичi Дiани Хрiненко впiзнали знайденi в полi людськi рештки

Роман Козьяков: «У справi Дiани Хрiненко немає затриманих»

6223
кількість переглядів

У справi неповнолiтньої жительки Суботцiв Дiани Хрiненко затриманих немає.

Про це сьогоднi, 27 березня, пiд час брифiнгу повiдомив начальник ГУ НП в областi Роман Козьяков, передає кореспондент CBN.

Поруч з населеним пунктом Новополяна Знам’янського району мiсцевий житель, який здiйснював весняно-польовi роботи, виявив у полi рештки черепа та фрагменти одягу, якi перебували поруч iз дорогою.

Рештки знайшли на глибинi близько 60 см. Однак пiсля переорювання землi вони могли пiднятися ближче до поверхнi.

Пiсля цього чоловiк звернувся до полiцiї. По прибуттi працiвники дiйсно виявили фрагменти тiла. Мiсце подiї огородили стрiчкою, аби обмежити до нього доступ. Згодом прибули слiдчо-оперативна група та представники кримiналiстичної лабораторiї, якi розпочали роботу, спрямовану на вiдпрацювання прилеглої територiї та встановлення iнших слiдiв. Пiсля проведення вiдкопування поруч iз фрагментами виявили тiло, яке належить жiнцi.

«Спiлкування проводилося з вказаним громадянином, є вiдповiдi на цi запитання (чому рештки не знайшли восени – Ред.) Можливо, нiч була, можливо, не побачив – теж перевiряємо цю iнформацiю. Якщо вiдстань брати вiд Суботцiв – це 12 кiлометрiв. Взагалi населенi пункти вiдпрацьовувалися всi. На самому полi працiвники полiцiї не були, – прокоментував Роман Козьяков. – Наразi по вилученому призначаються експертизи. Вiдповiдно, в подальшому, пiсля проведення експертизи, ми зможемо встановити їх належнiсть i надати вiдповiдi на всi запитання».

Впiзнання особи не проводилося. «Я був на мiсцi подiї три години, то батькiв я не бачив. Не виключаємо можливостi, що рештки тiла належать зниклiй у Суботцях Дiанi Хрiненко, але наразi остаточну вiдповiдь дати не можна. У справi Дiани Хрiненко затриманих немає», – зауважив правоохоронець.

За зовнiшнiми ознаками тiло могло пролежати в землi близько пiвроку. Але остаточну вiдповiдь дасть експерт. Приблизний термiн виконання – мiсяць.

Нагадаємо, 16-рiчна жителька Суботцiв Дiана Хрiненко близько дев’ятої вечора 24 серпня 2018 року пiшла в центр села на святкування Дня Незалежностi й не повернулася.

Пошуки дiвчини тривають понад пiвроку. За iнформацiю про її мiсцезнаходження оголосили винагороду.

26 березня при проведеннi польових робiт поблизу села Нова Поляна (ранiше зазначалося, що бiля Глибокої Балки) Знам’янського району виявили людськi рештки.

Лiля Кочерга, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.