У Кропивницькому поновили на роботі колишнього декана скандального медвишу

Рішення підлягає негайному виконанню

797
кількість переглядів

Вчора, 24 квітня, Ленінський районний суд поновив на роботу колишнього декана Донецького Національного медичного університету Ірину Торбенко.

Про це CBN поінформували в прес-службі Ленінського суду.

Суд ухвалив позов Ірини Торбенко до Донецького Національного медичного університету про поновлення на роботі та стягнення з університету заробітку за час вимушеного прогулу, а також постановив стягнути з університету судові витрати на користь держави.

Рішення в частині поновлення жінки на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу в межах місячного платежу підлягає негайному виконанню.

Нагадаємо, з Донецького національного медичного університету в Кропивницькому відрахували 850 студентів – нібито за несплату за навчання. Згодом наказ про відрахування скасували.

В унiверситетi призначили проректора з науково-педагогiчної роботи та мiжнародних зв’язкiв Анатолiя Сустретова i декана мiжнародного медичного факультету Катерину Цуркан.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.