Дві амбулаторії Кіровоградщини отримали нові автомобілі (ФОТО)

Машини купили за кошти державного бюджету

0
682
кількість переглядів

Дві сільські амбулаторії Кіровоградщини – Луганська та Іскрівська Петрівського району – отримали спеціалізовані медичні машини марки Renault Duster.

Ключі від нових машин вручив представникам сільських громад голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 14 травня, передає кореспондент CBN.

Машини закупили за кошти державного бюджету. Кожна коштує півмільйона гривень. Вони вже довели свою якість, швидкість і комфорт у наданні допомоги. Оновлення медичного автопарку відбувається у рамках президентської реформи сільської медицини.

«Фактично половина всіх амбулаторій, які є на Кіровоградщині, а це – 112, будуть укомплектовані такими автомобілями. Це комфортний автомобіль. Мені здається, ми знайшли оптимальне рішення між ціною і якістю. Власне 50 автомобілів будуть працювати на території області і робити лікаря більш мобільним, а медичну послугу на селі – більш якісною», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, Кіровоградщина збудувала 18 нових амбулаторій. Цього року відкриє ще чотири. Кожна матиме новий автомобіль.

Крім того, для сільських амбулаторій, які були збудовані раніше, не в рамках президентської ініціативи «Доступна медицина», додатково придбають ще більше двох десятків службових автомобілів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.