Для абонентів «Дніпро – Кіровоград» затвердили нові тарифи на воду

Тариф стане єдиним для мешканців приватних та багатоквартирних будинків

34713
кількість переглядів

Тарифи на водопостачання та водовідведення для абонентів обласного комунально-виробничого підприємства «Дніпро – Кіровоград» зростуть майже на 15 відсотків для приватного сектору та майже на 11 – для багатоквартирних будинків.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив заступник генерального директора з комерційних питань ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Олександр Головченко.

Відповідні матеріали затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг учора, 18 червня. Ціна за кубометр стане єдиною для приватних домоволодінь та в багатоквартирних будинках і складатиме 28 гривень 68 копійок.

Нові тарифи вступлять у силу з моменту публікації рішення Нацкомісії в парламентському віснику «Урядовий кур’єр».

Приватний сектор (було):
– водопостачання – 13,44;
– водовідведення – 11,532;
– разом 24,972.

Приватний сектор (стало):
– водопостачання – 15,828;
– водовідведення – 12,852;
– разом 28,68.

Багатоквартирні будинки (було):
– водопостачання – 13,944;
– водовідведення – 11,964;
– разом 25,908.

Багатоквартирні будинки (стало):
– водопостачання – 15,828;
– водовідведення – 12,852;
– разом 28,68.

Приватний сектор (у випадку наявності послуг водопостачання та водовідведення) – зростання на 14,8%; багатоквартирні будинки – 10,7%.

Нагадаємо, у Кропивницькому провели обговорення проекту постанови Національної комісії «Про встановлення тарифу на 2019 рік».

Перегляд тарифів на послуги зумовлений інфляцією, зменшенням обсягів реалізації по водопостачанню, зростанням вартості реагентів, електроенергії, запчастин, послуг, підвищенням рівня оплати праці, необхідністю погашення кредиту Світового банку тощо.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.