Кіровоградська ОДА зібрала за одним столом учасників акції протесту проти свавілля поліції та поліцію

Тим часом решта протестувальників чекали на керівництво правоохоронців біля входу до ОДА

1971
кількість переглядів

Кілька учасників акції протесту проти свавілля патрульної поліції та керівництво поліції зустрілися за одним столом в ОДА сьогодні, 23 липня, передає кореспондент CBN.

В. о. голови ОДА Світлана Лобанова на самому початку наголосила, що зустріч має пройти конструктивно.

Учасники акції висловили свої претензії до начальника управління патрульної поліції в області Антона Цюцюри. На їхню думку, він має звільнитися з посади.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький наголосив, що розслідування справи про смерть у сутичці з патрульними кропивничанина Олександра Собченка триває. Цим займається Державне бюро розслідувань.

Сам Антон Цюцюра, який також був присутнім, здебільшого мовчав.

Учасники зустрічі дійшли згоди включити до складу комісії, яка проводить перевірку дій патрульних, представників громадськості.

Тим часом решта протестувальників чекали на керівництво правоохоронців біля входу до ОДА. Згодом керівництво до них вийшло (детальніше про це – пізніше на сайті CBN).

Нагадаємо, під час сутички з поліцейськими в Кропивницькому помер 51-річний майор міліції у відставці Олександр Собченко.

За версією правоохоронців, він першим поліз у бійку. Родичі покійного стверджують, що винні поліцейські.

Начальник ГУ Національної поліції в області Роман Козьяков заявив, що судмедекспертиза не виявила в Олександра Собченка тілесних ушкоджень,які призвели до настання смерті. Він також зазначив, що щодо поліцейських, які брали участь у конфлікті, проводиться службове розслідування.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.