У ситуацію з рейдерським захопленням «Світловодськпобуту» втрутилася прокуратура

«Світловодськпобут» займається виробництвом теплової енергії та наданням послуг з централізованого опалення

833
кількість переглядів

За клопотанням прокуратури на 50 відсотків корпоративних прав та внесків до статутного капіталу спільного підприємства «Світловодськпобут» наклали арешт.

Про це CBN повідомили у прес-службі прокуратури області.

Арешт передбачає заборону «вчинення будь-якого роду змін до статуту, статутного капіталу, даних про керівництво юридичної особи, проведення державними реєстраторами будь-яких реєстраційних дій та коригування раніше проведених».

«Завдяки скоординованим діям правоохоронних органів упереджено внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства», – наголосили у прес-службі прокуратури.

Нагадаємо, «Світловодськпобут» займається виробництвом теплової енергії та наданням послуг з централізованого опалення.

Виробнича база – шість котельних загальною потужністю 115 Гкал/год, довжина теплових мереж (разом із вводами інженерних мереж до будинків) – 80,9 км (у двотрубному вимірі). Підприємство також обслуговує автономну котельну центральної районної лікарні.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.