У Кропивницькому готуються завершити ремонт «Полтавського» мосту (ФОТО)

Проектно-кошторисна документація завершальних робіт сьогодні проходить експертизу в Києві

1073
кількість переглядів

Дорожники Кропивницького готуються розпочати асфальтування шляхопроводу по провулку Об’їзному (в народі – «Полтавський» міст) у Кропивницькому.

Нараду з керівниками підрядних організацій, які будуть виконувати завершальну фазу ремонту мосту, провів безпосередньо на об’єкті заступник міського голови Олександр Мосін сьогодні, 4 вересня, повідомляє прес-служба міськради.

«На шляхопроводі, який є однією з найпожвавленіших транспортних магістралей Кропивницького, вже повністю виконані ремонтні роботи на силових конструкціях, облаштована дренажна система, встановлене нове захисне огородження, – відзначив Олександр Мосін. – На черзі – проведення чистового асфальтування дорожнього покриття і тротуару з заміною бордюрного каменю. Новий асфальт буде укладений не тільки на мосту, а й на ділянках по шістдесят метрів дороги обабіч шляхопроводу».

Проектно-кошторисна документація завершальних робіт сьогодні проходить експертизу в Києві, але не варто гаяти час, переконаний Олександр Мосін. Під час наради він доручив керівникам підрядних організацій скласти технологічну карту виконання робіт, щоб знати, як і коли перекривати рух транспорту через міст, як і де замовлятиметься асфальтобетонна суміш, а її необхідно близько 300 тонн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арка у Кропивницькому: завершальний етап (ФОТО)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.