Мерія Кропивницького знову спробує поновити на посаді скандально звільненого заступника мера

Чиновника звільнили з формулюванням «за порушення присяги посадових осіб місцевого самоврядування»

998
кількість переглядів
Олександр Грабенко. Фото прес-служби міськради Кропивницького

Міськрада Кропивницького розгляне на сесійному засіданні питання поновлення Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови.

Проект рішення міськради опублікований на її сайті, передає кореспондент CBN.

У документі, зокрема, сказано: «Ввести до штату апарату міської ради та її виконавчого комітету посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, за рахунок скорочення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу з питань праці».

«Поновити Грабенка Олександра Володимировича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з 07листопада 2018 року», – йдеться також у проекті рішення.

Нагадаємо, Олександра Грабенка в листопаді 2018 року звільнили з посади заступника міського голови Кропивницького з формулюванням «за порушення присяги посадових осіб місцевого самоврядування».

Міський голова Андрій Райкович тоді заявляв, що матеріали щодо діяльності Грабенка на посаді заступника міського голови передадуть до правоохоронних органів.

У липні 2019 року Кіровоградський окружний адмінсуд ухвалив поновити Грабенка на посаді заступника міського голови Кропивницького і виплатити йому 380 тисяч гривень як зарплату за час вимушеного прогулу з 7 листопада 2018 року по 15 липня 2019-го.

27 серпня депутати міськради розглянули на сесійному засіданні питання поновлення Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови. Для прийняття рішення не вистачило голосів.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.